NEWS CZ

VSTUPTE DO VALHALLSKÝCH SÍNÍ: ULTIMÁTNÍ BOJOVÝ ZÁŽITEK VE VALHALLA FIGHTING!

Vítejte na stránkách Valhalla Fighting, jedinečné profesionální ligy pěstních soubojů, která přináší divoký duch Vikingů do moderního světa profesionálního boxu. Náš zakladatel a ideologický inspirátor Anatolij Radajev byl motivován k vytvoření této sportovní ligy po smrti svého otce, skutečného vikingského válečníka, který ztělesňoval hodnoty poctivosti, statečnosti a síly.

Naším cílem je shromáždit bojovníky, kteří čestně čelí bitvám a těžkostem ve snaze dosáhnout Valhally, vikingského ráje. Naše profesionální liga se netýká pouze boxerského sportu, ale také zachování a propagace kultury a dědictví Vikingů.

Vikingové byli známí svou houževnatostí, silou a motivací k boji. Žili a trénovali, aby ovládli umění boje se sekerou nebo mečem, a byli ochotni zemřít se ctí na bitevním poli. Naši bojovníci ztělesňují stejný duch a my jsme hrdí na to, že můžeme předvést jejich životní cestu, když se stanou pravými vikingskými bojovníky v ringu.

Jsme první liga pěstních soubojů tohoto formátu v Evropě a zveme vás, abyste se k nám připojili při této oslavě vikingské kultury a ducha skutečného válečnictví. Připravte se na nezapomenutelný zážitek plný krve, slávy a pravého bojovného ducha!

Sledujte naše: