NEWS CZ

PRVNÍ SEZÓNA MISTROVSTVÍ VALHALLA FIGHTING – VALHALLA POVSTALA!

Valhalla Fighting povstala! První turnaj Valhalla Fighting se chýlí ke konci a výsledky byly nic menšího než brutální a krvavé. Bojovníci z celé Evropy i mimo ni se sešli, aby v ringu předvedli svou sílu a odvahu a dokázali svou cenu jako skuteční vikingští bojovníci.

Dvojice, které bojovaly v turnaji, byly nelítostné a bitvy byly napínavé. Od Vasilije Velegana (Ukrajina) VS Rafaela Bugdariana (Arménie) až po Tarase Kučeravého (Ukrajina) VS Vladimira Alekseenka (Ukrajina), bojovníci předvedli v ringu maximální výkon. Bekzat Irgaliev (Kazachstán, Almaty) se utkal s Oleksandrem Krušelnickým (Ukrajina), zatímco Oleksandr Perec (Ukrajina) čelil Alexeji Gajdamakovi (Ukrajina, Kupjansk). Anatolij Vasilčenko (Ukrajina, Záporoží) bojoval s Dmitrijem Mozgovoyem (Ukrajina, Gluhov) a Dmitrij Sušin (Nikopol, Ukrajina) s Kerimem Sulievem (Chemnitz, Německo). Seznam pokračuje dál a dál, každá dvojice přinesla do turnaje svůj vlastní jedinečný styl a ukázala opravdovou sílu.

Nebyl to turnaj pro bojácné, byla to skutečná oslava vikingské kultury a dědictví. Pokud vám to uniklo, nezoufejte, stále můžete být svědky slávy a brutality turnaje, pokud se přihlásíte k odběru našeho kanálu YouTube. Brzy přidáme výsledky a nejžhavější videa z celého turnaje. Tak se teď přihlaste k odběru a sledujte pravý válečnický duch Valhalla Fighting v akci!